brusleni a prodej nordických bruslí

Podrobnosti o ledu a trasách se dozvíte v knize
Na Bruslích Českou republikou.
Objednávejte na brusleni@icloud.com

úvod  |  fotografie  |  obsah  |  diskuse

diskuse

jméno e-mail nadpis bezpečnostní kód zde prosím z důvodu bezpečnosti vepište kód zobrazený na následujícím obrázku
Orlík sobota 3.3. Martin S. 3.3.2018 21:22
V sobotu jsem na jihu končil pod železniční mostem - vodní příkop už byl větší než v pátek, paleta ho bezpečně nepřekryla, led, na který by se při doskoku přistávalo, nevypadal spolehlivě. Nemělo smysl riskovat.

Na severu jsme dojeli k poloostrovu za Vystrkovem, tam ovšem určitě nedoporučuji jezdit bez zkušeného doprovodu vybaveného testovací tyčí. Sólo jsem končil už kousek za Radavou.

Koupání jsem zaregistroval dvojí. První když neopatrný bruslař chtěl přejet prasklinu Krkavčí skály, naštěstí se ven dostal sám a rychle. Druhé to co se o něm píše - to tedy až později (vrtulník jsem neviděl) a jen díky policii a spol., prostě lidem co stáli na břehu u místa činu. Z jejich mávání nebylo jasné, jestli třeba nepotřebují pomoc, tak jsme se (s opatrností a zcela bezpečně) k blížili k nim - až když jsme slyšeli něco jako "Zbláznili jste se, vypadněte z ledu, tady se probořil člověk, my jsme policie", tak jsme zamířili zpátky na správné průjezdní místo... Není to u poloostrova Na Pískách, ale až u toho dalšíh
Nové Mlýny Pavel 3.3.2018 20:48
Prostřední nádrž i přes sníh nádherná, ze Strachotína ke kostelu a zpět podél levého břehu. Pozor na dvě pukliny, které se táhnou hodně daleko. Jedna se dá projít kolem břehu. U druhé lze najít přelez směrem do jezera. Nejlepší led je v zálivu k Pouzdřanskému rybníku.
Baťův kanál Pavel 3.3.2018 20:44
V okolí jezu Vnorovy se opravuje. Dá se jet z Veselí nad Moravou asi 2,5 km. Pozor na nebezpečný led pod železničním mostem. Ze Strážnice do Petrova pohodové bruslení, musí se obejít výtok z čističky.
Orlík 3.3.2018 Martin K. 3.3.2018 20:34
K dnešnímu zásahu vrtulníku nedaleko Žďákovského mostu. Podle fotek z novin to vypadá na propad proti poloostrovu Na Pískách. Škoda, že ne všichni bruslaři sledují přehled ověřeného bruslení kde je napsáno již nějakou dobu, že v oblasti poloostrova Na Pískách raději podél levého břehu.. Odkaz na noviny s označeným místem: http://www.pribram.cz/clanek/doslo-k-tragicke-udalosti-u-zdakovskeho-mostu-se-propadl-led-dve-osoby-se-zachranily-po-treti-probiha-patrani/9760/
D. 3.3.2018 20:18
Žabakor a písáky u Příšovic parádní led, jen plochy za trhlinami domrzly později, je třeba dávat pozor na změny tloušťky ledu za nimi.
Orlík 3. 3. Honza 3.3.2018 20:18
Dnes Orlík:
- Otava od Zvíkovského mostu k hradu Zvíkov příšerně hrbolatá
- pak až ke Žďákovskému mostu super
- u poloostrova Na Pískách se někdo propadl, a tak jsme byli svědkem zásahu vrtulníku. Na poloostrově pak až do večera stáli hasiči a hulákali na projíždějící, ať z toho ledu koukají vypadnout. Slabý led šlo ovšem objet po stopách předchozích bruslařů kolem levého břehu (ve směru Zvíkov - Orlík) - nesmí se ovšem jezdit k pravému břehu, tam je led tenký (ještě ve středu tam byla otevřená voda)-
- Kolem Žďákovského mostu odpoledne už hodně rozměklé

Pak jsme se ještě potkali s dvojicí, která zachraňovala (štaflema) propadlou bruslařku u přístaviště u zámku Orlík. Nebyli první, od kterých jsem slyšel, že se tam někdo koupal - evidentně je na tom přístavišti skutečně slabý led.
Zlata stoka??? Ondra 3.3.2018 20:13
Ahoj, nevite nekdo, jestli je zamrzla Zlata stoka? Kdyztak mi, prosim, napiste na mail. Nerad bych tam zitra jel nadarmo. Diky moc.
Hostivař Petra 3.3.2018 20:03
Hostivař je možná pro někoho tuctová, ale pokud jste v její blízkosti a na delší výlety zrovna nemůžete, projetí dnes bylo v celé délce přehrady výborné. Led většinou dobrý, místy jen mírně hrbolatý. Na kvalitě se budou pochopitelně podepisovat davy nadšených bruslařů, chodců, hokejistů, sáňkařů, pejsků... prostě všech milovníků ledu, jichž dnes bylo požehnaně.
Zdobnice 3.3.2018 Tadeáš Gregor 3.3.2018 19:16
Pro milovníky terénních sjezdů: Zdobnice sbruslitelná minimálně od Souvlastní po soutok s Říčkou, spíš tipuju, že takřka celý tok..
Orlík 3.3.2018 Láďa Novák 3.3.2018 18:43
dnes jsme bruslili kolem Žďákovského mostu - jeli na zámek Orlík, pak se vrátili a jeli směrem na Zvíkov k "Na Husárně" a zpět. Bruslení excelentní, ale za těch několik odpoledních hodin se někdo propadl prý u zámku Orlík a před námi zasahoval vrtulník u dalšího "koupání" několika bruslařů cca necelý kilometr od Žďákovského mostu směrem na Zvíkov - je tam dost velká trhlina s vodou a při nepozornosti se může zdát, že se jedná o černý led, tak dávat pozor! - trhlina je u levého břehu (ve směru jízdy na Zvíkov) a objíždí se bezpečně více u pravého břehu.
Les Království Jirka Janoušek 3.3.2018 18:39
Celá přehrada zamrzlá, černý led okolo 15 cm, prakticky bez sněhu. Dá se jet skoro 4 km proti proudu od hráze
Branžež a Věžák Petr Skála 3.3.2018 18:17
Branžež - hladký černý led, 10 cm a více, nádherné bruslení. Věžák, místy sníh, nicméně led po celé ploše, nádherné okolí. Bruslení v Českém ráji nemá chybu :-)
tajjez sobota František 3.3.2018 13:55
led od silnicniho mostu nahoru az po konec vzduti silny, vubec nepraska, ale je zasnezeny -- povrch neni citelny a nekolikrat jsem se osklive vyvalel po zaseknute brusli ve dvojaku. misty pod snehem hrbolate, ale vsude v pohode sjizdne. nejhezci led uplne nahore. podle zprav ostatnich lze s opatrnosti dojet k nedokoncenym mostum, ale od silnicniho dolu je to pry dobrodruzne.
prodám nordické brusle -M- 3.3.2018 9:14
prodám 2x použité nordické brusle T skate
vázání rottefella NNN
lze i bez vázání ale radši prodám s ním
nože nabroušené a přeleětěné ostří
nevhodný dar
Svitava v Obřanech K.O.K.R. 3.3.2018 2:09
Dnes odpoledne jsem se sklouzl na řece Svitavě v brněnské městské části Obřany. K dispozici jsem měl velmi pěkný led se zanedbatelným sněhovým popraškem od zelené lávky pro pěší až za železniční most. Hrbatý led začíná být až přibližně u osvěžovny Farma. Je to kratší, ale pěkné svezení, Moc nechápu jak může někdo dát přednost před takovým bruslením nudnému kroužení po umělých oválech a ještě za to platit. Z druhé strany nahlédnuto, dobře pro nás co máme rádi přírodní led, máme na něm víc místa.
Hostivice Petra 2.3.2018 21:55
Hostivice - Litovický rybník. Dle informace místního bruslaře před mrazy snižovali hladinu, tak prý na něm teprve začínají. Ani se nechce věřit, protože je skvěle dostupný, vlastně uvnitř obce. Dnes téměř nikde nikdo, kterýžto klid nelze očekávat zítra. Poprašek sněhu asi 2 cm po celé ploše, takže čitelnost už nulová - naštěstí se najdou stopy po odvážnějších bruslařích. Led při krajích mírně hrbolatý, jinak fajn. Potěšila mě židle přimrzlá v ledu - pohodlné to přezutí!
Orlík v pátek Martin S. 2.3.2018 21:44
Projel jsem úsek mezi Podolským mostem a Radavou a z mého pohledu zcela bezpečné i pro méně zkušené bruslaře. Tedy s výjimkou podjezdu pod železničním mostem, kde je třeba přeskočit sotva metrový úsek vody (a nebo přes něj položit paletu, co se tam válí, a přejít to po ní). Sněhový poprašek nevadí, jsou v něm dobře vidět stopy předchozích bruslařů, takže se stačí držet jich.

Pár dnešních fotek jsem dohodil nakonec na mezi svoje fotky a záznamy z návštěv Orlíku v minulých letech - http://www.cestanahoru.cz/brusleni-na-orliku/
Hracholusky Luboš 2.3.2018 19:30
Dnes konečně projeta celá PN Hracholusky. Od silničního mostu až k hrázi bez problémů, led trochu hrbolatý s mírným sněhovým popraškem, místy odvátým, bruslení nevadil. Proti proudu a s větrem v zádech přes 20 km až těsně pod Stříbro, na dohled od lávky pro pěší na ř.km Mže 44,1 - led především kolem železničního mostu jako sklo s troškou sněhového poprašku, zamrzlé praskliny pod oběma mosty lze opatrně přejet. Zátoka Úterského potoku a jeho meandry také prima zamrzlé, hladký led, lze dojet až k padlé rozřezané kládě, při jejím přelézání si jeden z nás jen lehce smočil nožku a pak to raději otočil zpět.
Mácháč Láďa 2.3.2018 18:47
Mírný poprašek sněhu, ale vůbec nevadil, led čitelný. Nástup přístav Staré Splavy, směrem pod Borný super, pak široká prasklina, kterou jsme nepřejeli. Po návratu do Splavů směrem na Doksy jsme museli obcházet místo kolem tobogánu na pláži Staré splavy, ale stojí to za to. Pak zase super až k přístavu Doksy.
Baraba D. 2.3.2018 18:20
led pěkně rostlý, naměřeno 15 cm, místní bruslí, my jsme jen nakoukli cestou kolem, co je od poslední návštěvy před týdnem nového (tehdy voda). POZOR v průplavech mezi jezery, led tam bývá opravdu tenký nebo i žádný!
Labe u Hradce Králové Oskarák 2.3.2018 18:17
Dnes jsem se projel po Labi z Lochenic do Předměřic nad Labem. Led silný, lehce zasněžený a téměř nepraskal. Překvapivě jsem byl asi první, kdo po Labi v tomto úseku jel. Pod jezem v Předměřicích řeka tekla a pěšky na HK jsem se z důvodu pozdní odpolední hodiny již nevydal, tak nevím, jestli se dá v HK a kus nad ním po Labi bruslit.
rybníky u Holan D. 2.3.2018 18:16
lehký poprašek místy sfoukán, led dobrý, na poli opět spatřeni 2 jeřábi popelaví
Orlík - Podolsko Ondris 2.3.2018 17:24
Od podolského mostu krásný led až ke žďákovskému mostu. Pod mosty ale není žádný, led - nutno obejít po břehu. Na ledě poprašek sněhu a místy vyfoukáno.
Lednice Pavel 2.3.2018 17:04
Slepá ramena Dyje mají tenký, zlověstně praskající led pokrytý popraškem sněhu, tak není nic vidět. Jen kaluže vody. Tak jsem myslel, že Zámecký rybník bude pohoda. Dokonce tam bruslilo několik lidí, stačilo mi ale jenom pár minut a zlověstné praskání se změnilo v koupel. Tak jsem si konečně vyzkoušel bodce a vytyčil hranici, kam až se dá bruslit. Po převlečení jsem ještě vyzkoušel Hlohovecký rybník, ale přestože led vypadal pěkně měl jsem ze zasněžených partií respekt a zabalil to.
Radotín Honza 2.3.2018 16:51
V Radotíně okolo lávky není po ledu ani památky. U soutoku s Vltavou hezké, pevné, ale mírně hrbolaté
Orlík Petr 2.3.2018 15:30
Situace v úseku zámek Orlík - přehrada Orlík se oproti včerejšku vůbec nevylepšila. Od zámku až kousek za Vystrkov (Šturmovky)je souvislá vrstva ledu (neurčité síly) "pocukrovaná" sněhem. Riskantní oblast !!! Následuje 100 m dlouhé pole vody v celé šíři jezera. Potom v úseku cca 700 zasněžené ostrovy ledu. A pak už zbývajících 6 km kolem Trhovek až k přehradě jen a jen voda .
půjčovna Eliška 2.3.2018 13:21
nevíte prosím, jestli lze půjčit brusle v Hostivaři?
Vranovská přehrada Olda 2.3.2018 12:22
Nevěděl by někdo jaká je ledová situace Vranov-Bítov? Díky!
Zrcadlo Zvíkov-Orlík vzt 2.3.2018 11:50
Jedna voda je vpravo po proudu na úrovni vyhlídky u osady Luh, druhá menší voda vlevo po proudu pod Krkavčí skalou u Žďákovskýho mostu - ta je z dálky dobře čitelná. Otava od Zvíkova směr Sv. Anna špatný - už ve čtvrtek hrubej a hlavně hrbolatej led.
Orlik Sobota rano Bohous 2.3.2018 11:24
Zitra jedu z Prahy z Modran na Orlik a mam zatim volne misto kdyby nekdo mel zajem.
Orlík včera Vlada 2.3.2018 11:21
Včera to bylo na Orlíku naprosto skvělé. Ten dnešní sníh se dost možná rozfoukal. Ale od Zvíkova k Orlíku jsou nejméně 3 volné vody. Vždy naproti nějakému hodně špičatému ostrohu. Největší cca 8km od Zvíkova směrem na Orlík. Všechny se dají bezpečně objet.
sníh Martin S. 2.3.2018 9:49
Taky si nejsem jist, jestli nemám plánovaný páteční odpolední výlet na Orlík kvůli rannímu sněžení odpískat. Že nebude led dokonale hladký černý mi mi zas tak nevadilo, jde mi hlavně o bezpečnost (neuvidím stopy z míst prověřených včerejším bruslaři a nevím, jestli půjdou odhadnout problematický místa)
sníh Ondris 2.3.2018 7:41
Dnes od rána na většině území sněží, tak je otázka zda bude čerstvý sníh z ledových ploch sfoukán, nebo je bruslení na černém ledě konec.
Bezbot 1.3.2018 23:22
1.3. Nám někdo ukradl na Hracholuskách u hráze ikea tašku s botami na přezutí a dalšími věcmi, mizerné zakončení jinak super bruslení. Pozor na to, nic tam nenechávejte.
Hněvkovická přehrada Pavel 1.3.2018 22:26
Hněvkovická přehrada je celá zamrznutá silným ledem. Nejlepší je nástup v obci Purkarec. 4 až 3,5 km od hráze je led z rozmočeného sněhu s místy přimrznutého sněhu. Čim blíže k hrázi, tak více sněhu. Ostatní plocha nádrže tvoří hladký led. Po proudu od Purkarce je jedno místo kde jsou zamrzlé naplaveniny a proti proudu od Purkarce je místo kde je velký výskyt bublin bahenního plynu, která vystupují až do horní vrstvy ledu. Za vzdutím přehrady asi 4 km před Hlubokou led slábne asi na 6 až 7 cm a v zatáčce před Hlubokou je vodní hladina.
Orlík - Sobota 3.3. Bohouš 1.3.2018 22:25
Chystá se někdo v Sobotu na Orlík?Já pojedu z Prahy pokud seženu zítra brusle...
Praha Smíchovský přístav Luděk 1.3.2018 19:06
Ledoborec ještě nedorazil :)
Hracholusky D 1.3.2018 17:28
Dnes 1.3. neskutečná nádhera! Led často přes 20 cm, průzračný, díky tomu tloušťka dobře čitelná na prasklinkách. Vše již šlo projet bez výlezu na břeh. Neváhejte a jeďte.
Kyjský rybník a Probošťák Jirka 1.3.2018 15:01
info z 28.2.Na Kyjáku dle oficiálního měření vrtačkou 14cm levý břeh/9cm pravý břeh,bráno ve směru od přítoku,led moc pěkný,jen lehce hrbolatější na straně u přítoku-i ten je bruslitelný.

PROBOŠŤÁK kupodivu špatné,všude u břehů tenčí led tak 3cm a ještě oslabený mírným poklesem hladiny,netroufnul sem se tam ani nakročit,tyčí proraženo na 2-3pokus.Kupodivu hned protější nádrž( u golf.hřiště) zamrzlá krásně ,led dokonalý,hned u břehu asi 5-6cm,bez bruslí sem bez potíží vyzkoušel,ale bez náhradního oblečení sem neriskoval nějaký bruslící aktivity,přece jen to ještě trochu praskalo a od nedělního mrožení ještě nejsem dost odvážnej:-) Od pátku to ale bude luxusní poježdění. Ještě sem chtěl zkusit MALVÍNY-čelákovice,ale vyhodili nás během 2min,že je to soukr.cesta a sme v zákazu,tak nevím a hlavně netuším od kud tam přijet,aby sme nebyli na očích tamnímu rybářskému spolku-velmi nepříjemné jednání...
Podolák Ondris 1.3.2018 10:32
Zdravím, dá se nějak relativně bezpečně bruslit pod podolským mostem v okolí podolské pláže?
Třeboň rybníky a okolí Olga K. 1.3.2018 1:43
Bruslil jste někdo v Třeboni (Svět) a nebo na menších rybnících v okolí???
Žabakor Láďa 28.2.2018 22:03
Dnes jsme byli na Žabakoru v Březině, pěkné bruslení po většině rybníka. Pozor!!! Od nástupu 20m napravo od hráze je špatně viditelné místo s vodou, asi 3x15m, podél pravého břehu lze bezpečně objet. Další voda je až daleko za ostrovem.
Díky všem za aktuální info o lokalitách.
Hostík jelen 28.2.2018 21:13
zdravim všechny,
dneska odpo. na Hostivaři, od hráze krásnej led jak zrcadlo, zadní část hrbolatá ale jde to. Jedilo se parádně a lidí relativně málo.
Pro Marka: na šeberáku pučujou brusle v hospodě jak je na pláči, žádnej extra výběr neni, ale já loni platitl 80 kč za odpoledne....
Hracholusky v pátek Luboš 28.2.2018 21:04
Luďku (a případně i jiní zájemci),
v pátek 2.3. ráno vyrážíme z Prahy na Hracholusky, nedělní bruslení tam nás nadchlo a jedeme si to zopáknout. Dvě místa v autě volná jsou. Sraz 7:30 u metra Letňany, popř. možnost srazu ještě např. v Motole o půl hoďky později. Odpoledne/večer návrat zpět.
Nové Mlýny Pavel 28.2.2018 20:37
Horní nádrž ještě neoježděná, spoustu vodní hladiny a puklin s vodou. Do Pasohlávek se dojet nedalo. Zato zde byla skupina mořských orlů. Prostřední nádrž...paráda, ke kostelu bez problémů. Delta Jihlavy omezená širokými prasklinami s vodou. Dá se ale projet kolem levého břehu až na soutok Jihlavy a Svratky: https://photos.app.goo.gl/GsSmrzjjVx7dSAZf1. Přejezdem rákosím pak až na východní část nádrže (s krátkým přeskákáním přes petky a naplaveniny). A pak ke Strachotínu dokonalé zrcadlo. Spodní nádrž až zítra.
Dvojity led na Orliku Ondra 28.2.2018 20:28
Dneska jsme jeli od Zdakovskeho mostu smerem k Zvikovu.Pidminka vypadala paradne, tak jsem nebyl uplne ostrazity a slusne jsem se vyrachal po najezdu na dvojak. Kdyz jsem pak rychle bruslil za teplem, tak jsem dvojak potkal jeste jednou. To uz bylo cca pul metru vody mezi ledy a koncilo to vodou. Tak jen porad davat bacha, i kdyz vsechno vypada dobre.
Hostivarska prehrada? Jirka 28.2.2018 19:31
Mate nekdo aktualni informace, jak to vypada na hostivarske prehrade?
Holany D. 28.2.2018 19:29
Brobruslen Dolanský, Hrázský a Milčanský rybník a dále Chmelař v Úštěku. Led parádní, kličkování v rákosinách nemá chybu!
Malvíny (Čelákovice) Branwen 28.2.2018 19:01
Sjízdná celá plocha, led nikde nepraská. Ve východní části dost hrbolatý led, zbytek lepší. Nejhladší (a nejtenčí) v západním rohu.
Mácháč Ben 28.2.2018 18:46
ahoj, dnes 28.2.2018 odpoledne Mácháč. Led většinou skvělý, hladký, černý nebo šedý. Pozor, jezero nejde objet po celém obvodu - nebezpečí vykoupání. bezpečné ježdění - přístav, pláž Doksy a směr pláž Staré Splavy. Dál přenést po břehu k přístavu (hráz) Staré Splavy. odsud parádní a bezpečná jízda až na úroveň Borného. Dál raději neeee - je tam kus vody!!G
SPOLUJIZDA - PA, SO, NE Luděk 28.2.2018 16:27
Ahoj, vyrazil bych bruslit mimo Prahu, ale nemam auto :(
Ale ne na Orlik, tam jsem byl dnes...
Smíchovský přístav -M- 28.2.2018 16:00
bruslí se! parádní zrcadlo
snad to nedopadne jako loni
Botič Kuba Turek 28.2.2018 15:24
Nad jezem na Botiči v Záběhlicích u zámečku se vytvořila perfektně hladká bruslařská plocha. Foto: http://www.horydoly.cz/galerie/fotka/64763?backId=145318
Zlatá stoka Honza 28.2.2018 15:16
Dobrý den,
nezkoušeli jste někdo, jak je na tom Zlatá stoka?
Hamerák je v Záběhlicích :-) Tomas 28.2.2018 14:55
resp. na hranici Záběhlic, Zahradního města a Spořilova.
Jinak potvrzuji co bylo napsáno. Vřera v 8 večer jsme tam už byli sami a chyběla nám jen čelovka, abychom viděli detaily pod nohama. Restaurace v Hamrsportu zavírá až v 23.30 :-)
Hamerák Jirka 28.2.2018 12:07
Na Hameráku ve Zbraslavi se bruslí. Na straně u kostela je vidět, že to zamrzlo až později, je tam krásný hladký led a dnes ráno držel. Jinak na druhé straně u vinárny je led o dost silnější.
Bruslení v Praze Roman 28.2.2018 12:05
Praha - na jaké přírodní ploše se tu dá dnes pěkně bruslit? Byl jste někdo dnes nebo včera? Děkuji za typy
Klíčava Marek 28.2.2018 11:51
Dotaz pro Čendu. Klíčava je oplocená a k vodě je celoroční zákaz vstupu. Kontroluje hrázný. To jsi přelézal oplocení nebo víš o slabém místě?
Půjčení bruslí - Šeberák Nikol 28.2.2018 11:33
Dobrý den, nevíte prosím někdo, zdali se na Šeberáku půjčují brusle? Děkuji, N. :-)
rybnik Rozpakov u Rican Tomas 28.2.2018 10:51
Dnes vyborny, jeden kraj uplne hladky, jinak trochu hrbolky.
strana [ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... ] <<  < > >>     položky [ 61 - 120 ] z 626   zobrazit položek/str.

Novinky:

První bruslení sezóny 2018-2019 Překvapivě silné ledy - videa a více obrázků na FB Dálkové bruslení 30.11.2018 Ledové zpravodajství
Bruslení na Květnou neděli Tajemné jezero se zahrádkou přesně o tři týdny později naž loni 25.3.2018 Ledové zpravodajství
První jarní led Kde se bruslí na první jarní den 21.3.2018 Ledové zpravodajství
Tajemna jezírka Vysočiny TO Tajemné jezero je jen jedno, ale proč nevzít za vděk i jeho mnohem menšími alternativami 21.3.2018 Ledové zpravodajství
Ledová nádhera Zdobnice Zkusil jsem si bruslení v proudící vodě 14.3.2018 Ledové zpravodajství
Bruslení na ledě i na vodě Páteční výprava a výhled na víkend 9.3.2018 Ledové zpravodajství
Přehled ověřeného bruslení + mnoho cenných informací v diskusi V úterý 6. března sněží, v tuto chvíli neplatí nic z níže uvedeného Čtěte diskusi, obecnou i pod články - děkuji všem přispěvatelům za dobré informace 6.3.2018 Archiv
Sjezd Olomoucké Bystřice Bruslař na horské bystřině WW 1-3 5.3.2018 Ledové zpravodajství
Jak se vyprostit z ledu Jednoduchý návod i pro nepřipraveného bruslaře 5.3.2018 Bezpečnost a další nápady
Kouzlo říčního bruslení Sázava z Poříčí do města Sázavy a kousek nad soutok k tomu 3.3.2018 Ledové zpravodajství

Nejčtenější:

Prodej NORDICKÝCH BRUSLÍ a VYPROŠŤOVACÍCH BODCŮ 2.3.2018 Prodej bruslí a vybavení
Nejlepší bruslení posledního tisíciletí - Kde jinde než na Orlíku Klenot bruslení na přírodním ledě 31.1.2012 Bruslařovy sny a památné zážitky
Když se bruslaři nedaří - použití vyprošťovacích bodců Praktické rady pro koupání v bruslích s nározným postupem, jak se vyprostit z ledové díry 19.1.2008 Bezpečnost a další nápady
Kde se bruslí 61. den od zamrznutí bruslíme už více než dva měsíce - AKTUALIZOVÁNO ve středu 24. února 2009 ráno 24.2.2009 Archiv
Kde se dá bruslit po sněžení - zjišťujeme Průběžné zpravodajství o bruslení na přírodním ledu v sezóně 2012 - zatím neaktualizováno. Mnoho dalších zpráv o bruslitelných ledech v diskusi. Velké díky všem přispěvatelům! 10.2.2012 Archiv
Lipno 2009 zatím ze všech ročníků nejlepší - 119 km za jedno odpoledne Letošní bruselitelný obvod Lipna měří 119km podle GPS v sobotu 3. ledna 6.1.2009 Archiv
Závody v dálkovém bruslení ze 4. února 2006 - Výsledky "Pod pěti mosty a kolem dvou hradů" - nordické brusle v akci 29.1.2006 Bruslařovy sny a památné zážitky
Kde a jak se dá bruslit v březnu 2010 - před sněžením a po sněžení Zasněženo ale bruslitelno - středa 10. března 2010 5.3.2010 Archiv
Orientační bruslařský závod v neděli 5. března na Barabě - výsledky a obrazky První ročník závodu - 130 účastníků Radek Mikuláš 6.3.2006 Archiv
Aktuální krátká zpravodajství o ledu: Sledujte už jen aktuální články Od čtvrtka, 10. března už je bruslení velmi náročné. Pro tuto sezónu uzavíráme informace v jednom odstavci - případné bruslařské rarity ohlásíme v jednotlivých článcích. Nordické brusle se pomalu chystají k letnímu spánku. 6.3.2011 Archiv
úvod  |  fotografie  |  obsah  |  diskuse