brusleni a prodej nordických bruslí

Podrobnosti o ledu a trasách se dozvíte v knize
Na Bruslích Českou republikou.
Objednávejte v nakladatelství Dokořán, nebo u svého knihkupce.

úvod  |  fotografie  |  obsah  |  diskuse
Orientační bruslařský závod v neděli 5. března na Barabě - výsledky a obrazky První ročník závodu - 130 účastníků Radek Mikuláš 6.3.2006 První ročník závodu OBR Na Barabě se uskutečnil za nádherného počasí na lehce zasněženém ledě. Sníh nebránil v bruslení, ale startujícím s vyššími čísly hodně usnadňoval orientaci (i přes dvojí výměnu map a tedy různost postupů závodníků, kteří se právě nacházeli na trati). Výsledky nicméně ovládla velká jména orientačního sportu: mezi muži Ondřej Skripnik a Radek Laciga, zatímco bruslařští maratónci (Honza Škrabálek a Honza Stodola) zůstali kousek pozadu. Dík ovšem patří všem, kteří přijeli, a hlavně těm závodníkům, kteří nezištně pomohli u startu, výměny map a kontroly průkazek!

Výsledky jsem kontroloval včera dlouho do noci. Snad je vše OK, ale jestli máte námitky, dejte mi prosím vědět a váš výsledek ještě zkontroluji!

V cíli zbyla spousta použitých map. Kdo si ji zapomněl vzít nebo výdej map neobjevil, ať si všechny úseky stáhne z webu, http://home.gli.cas.cz/mikulas/, složka Obr_mapy.

Taky mi zbylo pár nerozdaných diplomů. Koho potěší, ať si o ně napíše a já je pošlu poštou.

Nashledanou na dalších Obrech v příští zimě!

V Ý S L E D K Y

První ročník závodu v orientačním bruslení (OBR)
Obr na Barabě 5. 3. 2006

Výsledky – muži (délka 10 km, 18 kontrol, nulové převýšení):

1. Ondřej Skripnik 37:57
2. Radek Laciga 38:20
3. Petr Vlček ml. 40:03
4. Jan Škrabálek 41:00
5. Petr Chloupek 41:30
6. Štěpán Skripnik 42:15
7. Tomáš Vaculík 42:29
8. Lavor Drobník 43:00 /Václav Koláčný 43:00
9. V. Burián 43:10
10. Martin Sajal 43:22 /Milan Panoch 43:30
11. Jan Stodola 44:30
12. Jan Svoboda 44:50
13. Lukáš Hýbl 45:10
14. M. Vaculík 45:43
15. Martin Škvor 45:50
16. Jan Hataš 46:00
17. Karel Rozkošný 46:10
18. Ladislav Ivanov 46:30
19. Pavel Procházka 47:07
20. Petr Žaloudek 47:30
21. Petr Pařízek 47:30
22. Miroslav Kovář 47:32
23. Martin Dědek 48:00
24. Jan Tojnar 48:17
25. Hynek Urban 48:30
26. J. Přibík 48:50
27. Jan Palkosta 50:00
28. Martin Šebánek 50:30
29. Petr Vlček 50:45
30. Mirek Betlach 52:20
31. Jiří Suk 53.00
32. Václav Fanta 53:02
33. Petr Perla 54:12
34. Tomáš Matoušek 54:20
35. Vladimír Šillinger 55:30
36. Vlad. Čechmánek 57:00
37. M. Kopečný 57:05
38. Libor Forst 57:50
39. M. Chmelík 1:01:00
40. Petr Svobodný – Kotlářka 1:03:18
41. Petr Novák 1:03:40
42. Tomáš Drbohlav 1:05:08
43. Zdeněk Přeček 1:06:30
44. Jaromír Javůrek 1:08:30
45. Jiří Dlouhý 1:08:48
46. Jan Pesničák 1:11:20
47. Martin Rak 1:12:20
48. Klinkera sen. 1:12:37
49. Zdeněk Hartl 1:14:00
50. Filip Šimera 1:17:00
51. Jaroslav Bartoň 1:17:30
52. Bohuslav Hamáček 1:18:30
53. David Moravec 1:20:10
54. Mikuláš Drbohlav 1:35:00
55. Karel Vandělík 1:37:15
56. Jaroslav Zach 1:37:50

Muži – veteráni (délka 10 km, 18 kontrol, nulové převýšení):
1. František Wald 50:30
2. T. Vaníček 50:33
3. M. Fanta 55:50
4. M. Jelínek 1:05

Muži – veteráni (délka 6 km, 10 kontrol, nulové převýšení):
1. Zdeněk Kropáček 42:30
2. Pavel Švehla 53:00
3. Václav Češka 1:15:00


Junioři (délka 10 km, 18 kontrol, nulové převýšení):
1. Mar. Javůrek 1:13:00
2. Lukáš Pařiči 1:25:30
3. Mikuláš Matoušek 1:49:28

Junioři (délka 6 km, 10 kontrol, nulové převýšení):
1. Vilém Patzelt 46:30
2. Radek Čechmánek 59:29
3. Jan Novák 1:02:45
4. V. Neumann 1:16:30

Ženy (délka 10 km, 18 kontrol, nulové převýšení):
1. Šárka Svobodná 49:00
2. Petra Košťálová 49:29:19
3. Bára Mališová 49:50
4. Anna Panochová 51:30
5. ??? 52.00 (napsala pouze „Ženy“)
6. Alžběta Panochová 55:00
7. Lucie Vaníčková 56:08
8. Chloupková (D-45!) 56:50
9. Martina Sedláčková 56:55
10. Barbora Škvorová 1:01:20
11. Barbora Rančáková 1:02:30
12. Zuzana Škvorová 1:02:45
13. Betrice Patzeltová 1:04:19
14. Kamila Procházková 1:05:49
15. Marie Dlouhá 1:05:02
16. Blanka Hartlová 1:06:00
17. Renata Neumannová 1:07:00
18. Radka Chloupková 1:07:30
19. Radka Koláčná 1:13:40
20. Veronika Holušová 1:15:00
21. Monika Přibíková 1:16:20
22. Jana Siblíková 1:16:29
23. Dagmar Lukavská 1:17:00
24. Jitka Klinkerová 1:18:30
25. Kateřina Skripniková 1:22:15
26. Věra Pařízková 1:23:52
27. H. Císařová 1:24:29
28. Sylvie Matějková 1:28:40
29. Iva Macková 1:32:10
30. Veronika Reisnerová 1:33:00
31. Petra Absolonová 1:34:00
32. Kristina Hamáčková 1:35:39
33. Anna Kopečná 1:53:10
34. R. Jelínková 1:59:27
35. Jiráčková sen. 40:30 jen 7 kontrol

Ženy – veteránská kategorie (délka 10 km, 18 kontrol, nulové převýšení):
1. Lenka Tahalová 1:00:57
2. Libuše Fantová 1:03:30
3. Eva Svobodná 1:06:00

Ženy – veteránská kategorie (délka 6 km, 10 kontrol, nulové převýšení):
1. Eva Hamáčková 54:30
2. Anna Dlasková 1:21:00

Juniorky (délka 10 km, 18 kontrol, nulové převýšení):
1. Klára Jiráčková 1:00:40
2. Šárka Jelínková 1:06:05
3. Zora Jelínková 1:11:16
4. Terezka Svobodná 1:14:30
5. Zuzana Matějková 1:17:04
6. Veronika Jiráčková 1:29:24
7. Lucie Zachová 1:37:50
8. Kateřina Neumannová 44:30 chybějící kontroly

Juniorky (délka 6 km, 10 kontrol, nulové převýšení):
1. Madla Svobodná 44:00
2. T. Klinkerová 1:01:00




Dálkové bruslení, http://brusleni.e-zpravy.cz/
Radek Mikuláš
mikulas@gli.cas.cz , 732 509 528


Článek vložil: Radek
Ohlasy a vzkazy k článku ( Počet příspěvků: 1 )
Článek zobrazen: 11560 x
Příjemné jarní bruslení - skoro ideální podmínky Bruslíme a jen tak nepřestaneme! stav ze dne 23. března 2006 20.3.2006 Archiv
Brousíme nordické brusle a rychlobrusle Zde bude nabídka broušení nordických bruslí a rychlobruslí 20.3.2006 Archiv
Spring Time SKATING on Natural Ice as on March 23 - will this season ever end? 20.3.2006 Archiv
Jiřická tůň 19.3. Ráno bruslení, odpoledne běžky 20.3.2006 Archiv
Orientační bruslařský závod v neděli 5. března na Barabě - výsledky a obrazky První ročník závodu - 130 účastníků Radek Mikuláš 6.3.2006 Archiv
Orientační bruslařský závod v neděli 5. března na Barabě podrobná informace o prvním bruslařském orienťáku 27.2.2006 Archiv
úvod  |  fotografie  |  obsah  |  diskuse